Złote kolczyki serduszka

Serce to uniwersalny symbol, który bardzo często pojawia się w biżuterii. Złote kolczyki serduszka to idealny wybór na prezent dla ukochanej kobiety, który pozwala w efektowny sposób wyrazić swoje uczucia. Kolczyki w kształcie serca doskonale pasują dla kobiet w każdym wieku oraz występują zarówno w firmie sztyftów, jak i wiszącej.

Złote kolczyki serduszka dostępne w ofercie naszego sklepu to wysokiej jakości wyroby biżuteryjne wykonane ze złota próby 585. Wśród nich znaleźć można kolczyki zdobione cyrkoniami, biżuterię będącą połączeniem złota żółtego i białego oraz złote kolczyki diamentowane, które szczególnie efektownie prezentują się w blasku światła.

Złote kolczyki serduszka z zapięciem w formie sztyftu to świetny wybór dla Pań preferujących skromną, minimalistyczną biżuterię idealną do regularnego noszenia w domu i w pracy. Dłuższe kolczyki z ozdobnymi zawieszkami w kształcie serca to z kolei doskonała propozycja dla kobiet wybierających bardziej wyrazistą biżuterię codzienną oraz świetne uzupełnienie wieczorowych stylizacji.

Produkt Showing all 7 wyników
Dla kogo
Cena
Kategorie
Surowiec
Kamień
Długość (cm)
Szerokość