Flowerbox – dlaczego warto wręczyć taki niecodzienny bukiet?

Obecnie bardzo trudno jest zrobić na kimś bliskim bardzo dobre wrażenie, ponieważ dostępnych produktów w pięknych opakowaniach jest całe mnóstwo. Jednak zdarzają się takie sytuacje, kiedy zwykłe „dziękuję” lub „przepraszam” albo „wszystkiego najlepszego” nie oddaje tego, co pragnie się przekazać. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą specjalnie skomponowane bukiety kwiatów w formie flowerboxów, które sprawdzają się w bardzo wielu okolicznościach, jeśli nie zawsze.

Klasyczne czerwone róże w wielu kompozycjach i kształtach

Pomimo tego, że w kwiaciarni można zamówić wiele różnych wiązanek, uplecionych z kwiatów mniej i bardziej popularnych, wciąż największym powodzeniem cieszą się klasyczne, czerwone róże. W dodatku w kompozycji typu flowerbox prezentują się one wyjątkowo okazale, ponieważ można je zestawiać w bardzo oryginalne kształty, na przykład w postaci klasycznej eliptycznej bombonierki, czy nawet w kształcie misia lub serca. W ten sposób klasyczne piękno czerwonych róż udaje się skutecznie przemycić do naszego, nowoczesnego życia, kiedy zwykła róża na wielu osobach nie robi już takiego wrażenia. Natomiast flowerbox to coś zupełnie innego!

Flowerbox na różne okoliczności

Jeśli bliska nam osoba obchodzi okrągłe urodziny, bądź właśnie krewnemu lub znajomemu urodziło się dziecko, nie można wręczyć tak zwanego „typowego” kwiatka. Jest to okoliczność, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, a flowerbox idealnie się do tego nadaje. W profesjonalnej kwiaciarni, w której można zamówić takie kompozycje, uda się indywidualnie dobrać kwiaty na taką wiązankę wraz z dodatkowymi akcesoriami, w postaci kokardki, świecy, czy pralin. Dzięki temu kompozycja jest jednocześnie upominkiem i prezentem.

Flowerbox – w prostocie przekazu tkwi moc!

Zdarza się, że w ważnej chwili chcemy powiedzieć za dużo, a to, co najważniejsze, gdzieś nam umyka. Natomiast za pomocą flowerboxu od razu widać, że chcemy wyrazić, to co niewyrażalne, czyli nasze ciepłe uczucia względem bliskiej nam osoby. Zarazem jest to prezent, który do niczego nie zobowiązuje, więc osoba obdarowywana nie poczuje się skrępowana i zobligowana do tego, by przy najbliższej nadarzającej się okazji spróbować się odwdzięczyć.

Flowerbox – idealny pomysł na prezent dla każdego!

Flowerbox to również doskonały sposób na to, by zwrócić na siebie uwagę, jeśli wiemy, że dana osoba otrzyma mnóstwo prezentów. W dodatku uda się określić kwotę, na jaką będziemy mogli sobie pozwolić, by skomponować atrakcyjny i elegancki bukiet. To idealny pomysł na prezent nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, które otrzymują kieszonkowe – można je przeznaczyć na przykład na upominek dla swojej mamy, gdy zbliżają się jej urodziny lub gdy wypada dzień matki.