Czy warto zainwestować w dobry catering dietetyczny?

Catering dietetyczny jest to dość modna forma odżywiania. To zdecydowanie znana metoda praktykowana przez zwolenników troski o sylwetkę, jak i o zdrowy tryb życia. Na usługi firm cateringowych decydują się często mieszkańcy większych miast, jak Warszawa. Żyjemy w ciągłym biegu, nie mamy czasu gotować, komponować skompilowanego menu. Dlatego na rynku znajdziemy niezliczoną ilość ofert diet pudełkowych dla tych najbardziej zapracowanych. Czy catering dietetyczny w Warszawie jest droży o tych oferowanych w małych miastach?

Na czym polega dieta pudełkowa?

To zbilansowane posiłki dostarczane pod same drzwi. Menu przygotowane jest przez dietetyka w zależności od naszych preferencji. Możemy wybrać dietę standard 1200 kcal, dietę wege, fish, sport, bezglutenową. Sami decydujemy o ilości posiłków spożywanych w ciągu dnia. Do wyboru mamy od 3 do 5-ciu. O wyznaczonej przez ciebie porze codziennie kurier dostarcza pełno wartościowy posiłek pod same drzwi. W standardzie jest śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja.

Catering dietetyczny – Warszawa

Od niedawna mieszkam w Warszawie i nie chciałam zmieniać swoich nawyków żywieniowych i postanowiłam również w stolicy wykupić dietę pudełkową. Ofert jest bardzo dużo, a ceny wahają się od 42 zł za dzień wzwyż. Prześledziłam 3 firmy cateringowe. Dieta pudełkowa na Woli zwróciła moją uwagę poprzez ciekawą stronę internetową. Mogłam zobaczyć jakie menu będzie przygotowane następnego dnia. Dieta pudełkowa z dostawą w Wołominie zapunktowała tym, że pasowały mi godziny dostaw. Wstaje codziennie o 4 rano i zależało mi na dowozie przed godziną 5. Dieta pudełkowa w dzielnicy Wesoła zaciekawiła mnie natomiast ceną. Proponowali dość ciekawe rabaty.

Czy warto zdecydować się fit catering?

Nie ważne, czy mieszkasz w dużym mieście, czy na wsi. Warto skorzystać z usług firm cateringowych. Miejsce, w którym mieszkasz nie ma również znaczenia. Ceny diet pudełkowych wszędzie tak samo przekładają się na jakość. Im tańsza tym oczywiste jest, że posiłki będą mniej zróżnicowane. Nie oznacza to, że będą gorsze. To ty decydujesz czego potrzebujesz i jakim budżetem dysponujesz. Zaleca się wykupienie od razu większego pakietu. Im więcej dni tym wychodzi taniej. W miesięcznym rozrachunku przekonasz się, że robienie codziennych zakupów, by skomponować w domu zdrową potrawę wychodzi o wiele drożej. Dodatkowo marnujesz czas na stanie w kolejkach, a później przy garach. W tym czasie można zając się o wiele przyjemniejszymi czynnościami. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że dostarczasz organizmowi 5 stałych wysokowartościowych posiłków. Uczysz się systematyczności i nie musisz się zastanawiasz co jutro zabierzesz do pracy. Kaloryczność dopasowana jest do twoich potrzeb. Potrawy są świeże, estetyczne i smaczne.