Złote pierścionki z szafirem

Szafir to jeden z najszlachetniejszych i najcenniejszych kamieni szlachetnych. Jego intensywna ciemnoniebieska barwa oraz wyjątkowy blask sprawiają, że zajmuje on szczególne miejsce we współczesnej sztuce jubilerskiej. Szafir jest także kamieniem, który według tradycji ma przynosi noszącej go osobie szczęście, powodzenie oraz sprawiedliwość.

Dostępny w naszej ofercie złoty pierścionek z szafirem to zarówno skromna i minimalistyczna biżuteria z pojedynczym kamieniem, jak i bogato zdobione pierścionki idealnie pasujące dla kobiet kochających wyrazistą biżuterię. Szafiry występują zarówno samodzielnie, jak i w otoczeniu innych kamieni, wśród których dominują przypominające diamenty cyrkonie. Złoty pierścionek z szafirem to wysokiej jakości wyrób jubilerski wykonany ze złota w próbie 585.

Złoty pierścionek z szafirem to świetny wybór dla eleganckiej kobiety, która szczególnie ceni sobie dobry smak oraz styl. Doskonale sprawdzi się zarówno jako prezent wręczony dla wyjątkowej osoby, jak i pierścionek zaręczynowy. Warto wiedzieć, że to właśnie szafir znalazł się w pierścionku zaręczynowym, który książę William wręczył Kate Middleton.

Produkt Showing all 13 wyników
Dla kogo
Cena
Kategorie
Surowiec
Kamień
Długość (cm)
Szerokość