Wspólna masturbacja, czyli jak się masturbować w parze?

Myśląc o masturbacji, myślisz wyłącznie o sesjach solo? Jeśli masz ochotę urozmaicić intymną relację z partnerem lub partnerką, koniecznie sprawdź, jak się masturbować… w parze! Taki rodzaj seksualnego zaspokojenia można rozumieć dwojako. Jak? Czytaj dalej i przełam kolejne tabu!

Masturbacja, czy seks? Nie musisz wybierać!

Decydując się na masturbację w parze, nie musisz obawiać się, że dotychczasowe wspólne aktywności seksualne w jakikolwiek sposób na tym ucierpią. Co więcej – nie musicie wybierać pomiędzy żadną z nich. Masturbacja może być rodzajem przyjemnej gry wstępnej! Zwłaszcza że stosowane w niej techniki możesz wykorzystać w celu zaspokojenia potrzeb partnera lub partnerki.

Jeśli dotychczas celebrowałeś masturbację w samotności, podzielenie się tą częścią seksualności z partnerem lub partnerką może okazać się trudne. Obydwoje macie na to ochotę? Próbując, szybko przekonacie się, że ta pozornie zwyczajna aktywność zapewni Wam solidną porcję emocjonujących doznań! Zatem – jak się masturbować w parze? Poznaj najpopularniejsze sposoby!

1. Zaspokojenie wzajemnych pragnień

Wykorzystanie technik masturbacji, wśród których wymienia się penetrację pochwy, masaż miejsc intymnych i stymulację piersi może służyć zaspokojeniu wzajemnych pragnień. Taka aktywność może zastąpić właściwy stosunek albo stanowić gorącą grę wstępną. Wszystko zależy od tego, na co liczycie!

Decydując się na wykorzystanie technik popularnych w masturbacji możecie sięgnąć po gadżety erotyczne. Dildo, wibrator albo zabawki analne pozwolą Wam na jeszcze intensywniejsze doznania. Nie zapomnij o lubrykantach! Zwiększą poślizg i sprawią, że wzajemne sprawianie sobie przyjemności będzie jeszcze ciekawsze.

2. Masturbowanie się przed sobą nawzajem

Jak się masturbować, żeby wspólne życie seksualne na tym skorzystało? Najlepiej przed sobą nawzajem! Patrząc na partnerkę albo partnera zwróć uwagę, w jaki sposób się dotyka, jakie tempo jej odpowiada i jak mocno sprawia sobie przyjemność. Swoje spostrzeżenia wykorzystaj w łóżku – szybko przekonasz się, że Wasza relacja na tym skorzysta.

3. Masturbacja online

Żyjecie na odległość? Nie musicie rezygnować z seksu na co dzień! Wystarczy, że połączycie się online i sprawicie sobie przyjemność, jednocześnie patrząc, jak partner albo partnerka sprawiają przyjemność sobie. Pikantne rozmowy w międzyczasie zdecydowanie podkręcą atmosferę!