Naszyjniki celebrytki z kółkiem

Naszyjniki to biżuteria, którą większość miłośniczek ozdób nosi na co dzień. Do zakładania w domu, do pracy oraz na spotkania ze znajomymi szczególnie nadaje się minimalistyczny naszyjnik celebrytka. To jeden z najmodniejszych obecnie dodatków biżuteryjnych, który swoją nazwę zawdzięcza temu, że jako pierwsze upodobały go sobie gwiazdy show biznesu.

Dostępny w naszej ofercie naszyjnik celebrytka z kółkiem niejedno ma imię! Ozdobne kółka występować w nich mogą samodzielnie, w formie minimalistycznej zawieszki, jak i towarzyszyć innym ozdobnym elementom, np. zawieszkom w kształcie serca i czterolistnej koniczyny. Minimalistyczny i skromny charakter naszyjników celebrytek nie oznacza więc, że musi to być zawsze mało wyrazista biżuteria.

Wybierając naszyjnik celebrytka z kółkiem stawiamy bowiem zarówno na skromność, jak i na bardziej ozdobny charakter naszej codziennej biżuterii. Naszyjnik celebrytka z kółkiem to świetny wybór dla kobiet, które poszukują kompromisu pomiędzy pożądaną na co dzień skromnością, a zamiłowaniem do ozdób.

Produkt Showing all 15 wyników
Dla kogo
Cena
Kategorie
Surowiec
Kamień
Długość (cm)
Szerokość