Prezent na dzień babci – pomysł niebanalny i praktyczny

Dzień babci to dzień, w którym możemy podziękować naszym babciom za to, że są, opiekują się nami i rozpieszczają nas wbrew rodzicom. Ich mądrość niejednokrotnie wyciągnęła nas z tarapatów oraz pomogła w kryzysowych momentach. Dawno wyrośliśmy z laurek, więc pora przyszła na zakupy. Jaki wybrać prezent na dzień babci, aby pokazać swoje uczucia, a zarazem nie powtarzać schematów bombonierki, apaszki i kwiatów?

Co roku zadajemy sobie pytanie – ,,Co wybrać na prezent na dzień babci?”. Zazwyczaj stoimy przed trudnym wyborem, ponieważ nasze babcie nigdy niczego nie potrzebują i tak samo cieszą się z każdego prezentu. Jednakże jak wybrać podarek, który faktycznie sprawi radość i będzie zarazem funkcjonalnym. Dziś proponujemy portfel na dzień babci, jako prezent funkcjonalny, elegancki i nietuzinkowy zarazem.

Portfel na dzień babci – Czy to prezent idealny?

Ofiarowanie prezentów z różnych okazji to tradycja na całym świecie, która przynosi nie lada problem. Z roku na rok coraz trudniej jest dobrać odpowiedni prezent dla najbliższych, w tym wymagające babcie wcale nie ułatwiają nam zadania. Pomysły kończą się nieubłaganie, ale czy ofiarowałaś kiedykolwiek portfel swojej babci? To tak prosty pomysł, a zarazem niewiele osób, wpadłoby na to, aby kupić portfel na dzień babci. Kobiety bardzo rzadko zmieniają swoje portfele, przez przywiązanie i z przyzwyczajenia. Panujący zwyczaj ofiarowania grosika do portfela to życzenie bogactwa i pomyślności, co nadaje podarunkowi głębszy charakter od prostej bombonierki. Niejednokrotnie portfel to skarbnica wiedzy o danej osobie i jego rodzinie, jednakże nie mówimy tu o danych osobowych z dowodów osobistych. Chodzi oczywiście o zdjęcia. Wkładając swoje zdjęcie, swojego rodzeństwa do specjalnie przygotowanej do tego przegródki ofiarujesz prezent niepowtarzalny, praktyczny, a zarazem elegancki sam w sobie.

Portfel, jako prezent na dzień babci:

– daje gwarancję, że podarujesz niepowtarzalny podarek

– Twój wybór będzie elegancki 

– jest użytecznym i praktycznym prezentem

– niesie głębsze przesłanie

– będzie używany na co dzień

portfel na dzień babci

Jak wybrać portfel dla babci?

Wiemy już, że portfel to bardzo praktyczny pomysł na dzień babci, jednakże jak wybrać odpowiedni portfel? Modeli i rodzai portfeli jest ogrom, o kolorach już nie wspominając. Istnieje jednakże kilka ważnych szczegółów, które należy wziąć pod uwagę, wybierając portfel na prezent.

Ofiarując kobiecie portfel, należy wybierać kolor czerwieni. Jest to symbol bogactwa i władzy, który wśród przekonań i tradycji utrzymuje pieniądze przy właścicielu portfela.

Nie należy zapominać o symbolicznym grosiku, gdyż ofiarowanie pustego portfela to zła wróżba i intencja ze strony darczyńcy. Jeśli mamy chwilę czasu warto przyjrzeć się, jaki portfel używany jest na co dzień przez naszą babcię, jednak jeśli nie mamy takiej możliwości, powinniśmy skupić się na praktyczności i wyglądzie.

Wiemy już, że kolor należy wybierać w odcieniach czerwieni, jednakże jaki materiał byłby odpowiedni? Oczywiście, że skórzany! To elegancki materiał, który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne i wygląda szykownie przy każdej kobiecie.

Również powinniśmy wybierać portfele większe, takie, które nie gną banknotów i pomieszczą wszelkie dokumenty plastikowe oraz karty. Jeśli szukamy odpowiedniego portfela dla babci na prezent warto sprawdzić ofertę sklepu Skorzany.com, który specjalnie na okazję Dnia Babci przygotował ofertę unikatowych i wytrwałych portfeli, które posłużą naszym babciom latami.

Podsumowując, jeśli nie masz pomysłu na prezent na dzień babci, tego roku wybierz portfel. Jest to unikalny prezent, który zachwyci każdego swoją praktycznością połączoną z elegancją. Daje Ci gwarancję, że zobaczysz szczery uśmiech na ustach Twojej babci w tym ważnym dla niej dniu.