Co dać chłopakowi na walentynki? 17 propozycji

Valentines day dessert. Valentines dessert. Heart shaped cheesecake brownie with cherry. Mothers Day dessert. Fathers day dessert. Womens day cake. Heart cheesecake. Heart cake

Walentynki to znakomita okazja do obdarowania ukochanego prezentem, który na długo pozostanie w jego pamięci. Co dać chłopakowi na walentynki, aby poczuł się kochany? Oto siedemnaście najlepszych pomysłów, które mogą Cię zainspirować tego roku!

Postaw na klasykę!

Walentynki są kojarzone ze świętem zakochanych, jednak prezenty wręczane czternastego dnia lutego nie muszą w bezpośredni sposób nawiązywać do relacji damsko-męskich. Świetnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju akcesoria, które ukochany będzie mógł wykorzystać w codziennym życiu. Co można dać chłopakowi na Walentynki? Elegancki krawat będzie stanowił dopełnienie jego wieczorowej stylizacji, natomiast nowy zegarek lub czytnik e-book z pewnością zostanie doceniony przez bardziej pragmatycznych facetów. Nieśmiertelną inspiracją są również elementy zwykłej odzieży, takie jak na przykład skarpetybluza typu hoodie lub nowa para sneakersów. Wszystko zależy od wielkości dostępnego budżetu, jednak wybieranie wyłącznie spośród „miłosnych” gadżetów nie zawsze będzie gwarancją udanego prezentu. Czasami warto postawić na klasyczne rozwiązania, które zawsze sprawdzają się – niezależnie od konkretnej okazji. Upominek ma być przede wszystkim satysfakcjonujący dla niego, dlatego wybierz takie akcesoria, których ukochany rzeczywiście potrzebuje!

Gadżety erotyczne? Zdecydowanie tak!

Sposobów na urozmaicenie życia erotycznego jest wiele, a wszelkiego rodzaju gadżety stanowią na to znakomity dowód. Wibratormasażer lub seksowne kajdanki zostaną docenione przez każdego faceta, dla którego życie łóżkowe stanowi ważny element związku. Można również zdecydować się na mniej klasyczne rozwiązania, takie jak na przykład egzemplarz efektownie oprawionej Kamasutry lub propozycję zrealizowania tego wieczoru najbardziej skrywanej fantazji seksualnej. Prezent na Walentynki nie musi być namacalny! Świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju upominki, które będą stanowić rewelacyjne wspomnienie z tego dnia. Zatem jeśli wciąż zastanawiasz się, co można dać swojego chłopakowi na Walentynki, to odpowiedź jest banalnie prosta! Nic nie jest w stanie przewyższyć przyjemności fizycznej, jaka będzie płynęła z miło spędzonego wieczoru. Twój partner realnie pokocha ten dzień w roku!

Co dać chłopakowi na pierwsze walentynki, czyli uniwersalne pomysły na prezent

Możliwość modyfikowania prezentów walentynkowych rośnie wraz ze stażem związku. W przypadku początkujących relacji warto zdecydować się na upominki, które charakteryzują się dużą uniwersalnością. Zalicza się do nich wszelkiego rodzaju książkibilety do teatruvouchery do ulubionego sklepu lub gadżet, który aktualnie najbardziej potrzebuje. Prezenty te nie kojarzą się pozornie z dniem Walentynek, jednak gwarantują pozytywny sposób odebrania całego podarunku. Nie ma bowiem nic gorszego, niż nietrafiony prezent z okazji tak pięknego święta! Powyższe propozycje dotyczą też osób, których relacja dopiero stoi u progu wejścia w sformalizowany związek. Wówczas prezenty nawiązujące w bezpośredni sposób do seksu lub humorystycznych aspektów życia mogą być potraktowane jako „faux pas”, dlatego stonowane gadżety tego typu sprawdzą się znacznie lepiej.

Co mogę dać chłopakowi na Walentynki? Które prezenty będą najlepszym wyborem? Niezależnie od ilości zaproponowanych opcji, ostateczny wybór należy wyłącznie do Ciebie. Z tego powodu warto wziąć pod uwagę charakter waszej relacji, długość stażu oraz realne potrzeby ukochanego. Analizując poszczególne kwestie, można w łatwy sposób dojść do wniosku, który upominek w tym przypadku sprawdzi się najlepiej. Zamiast nerwowo poszukiwać prezentu, czasami warto dołożyć wszelkich starań, aby ten dzień został po prostu przyjemnie spędzony. Nawet zwykłe wyjście do kina lub kolacja w restauracji nosi znamiona miłego prezentu, który z pewnością doceni każdy wartościowy facet. Czternasty dzień lutego ma być jednym z najfajniejszych dni w całym roku, dlatego wspomnienia związane z jego obchodzeniem będą czasami znacznie lepsze, niż kosztowny prezent, którego wybór wymagał wiele trudu i zwalczenia niezliczonej ilości problemów!