Jak urozmaicić życie seksualne?

BDSM staje się coraz bardziej popularny. Aby urozmaicić swoje życie seksualne, warto zakupić specjalne akcesoria do sypialni. Producenci takich sprzętów dokładają wszelkich starań, by spełnić nawet najbardziej szalone fantazje. Od czego warto zacząć?

  1. Czym jest BDSM?
  2. Czym można wykonać masaż prostaty?
  3. Czym są kulki gejszy?

Czym jest BDSM?

Skrót BDSM pochodzi od pierwszych liter angielskich słów: Bondage – związane, Domination – dominacja, Submission – uległość lub Sadism – sadyzm i Masochism – masochizm. Wiąże się z praktykami seksualnymi polegającymi na krępowaniu partnera, wymierzaniu kar, wiązaniu, nagradzaniu za posłuszeństwo. Coraz więcej osób chce w ten sposób urozmaicić życie seksualne i pobudzić partnera. Badania wykazały, że uległość i praktyki sadomasochistyczne w sypialni wcale nie świadczą o zaburzeniach. Takie zachowanie już od wieków występowało, tylko nie było dokładnie nazwane. Obecnie zabawy erotyczne można urozmaicić za pomocą różnych akcesoriów. Mogą to być kajdanki, liny czy specjalne baty. Obecnie coraz częściej organizowane są specjalne sesje BDSM, a miłośnicy ostrego seksu prowadzą nawet specjalne fora, gdzie mogą wymienić się swoimi doświadczeniami. Warto zatem dowiedzieć się, jakie są najpopularniejsze zabawy lub jak wykorzystać różnorodne akcesoria tak, by każdy z partnerów doznał jak najwięcej przyjemności. W ten sposób można wprowadzić wiele ciekawych elementów do związku. A wiadomo, że rutyna w sypialni nie wpływa dobrze na żadną relację.

Czym można wykonać masaż prostaty?

Każdy mężczyzna chce zachować sprawność seksualną jak najdłużej. Dobrym sposobem na sprawność w sypialni jest masaż prostaty, który można wykonać przy pomocy specjalnego urządzenia. Prostata nazywana jest męskim punktem G. To właśnie stymulacja tego narządu pozwala osiągnąć przyjemność, jaką jest orgazm. Urządzeniem, które pomoże partnerce sprawić mężczyźnie przyjemność, jest specjalny masażer prostaty. Ma ono postać lekko zakrzywionego narzędzie, które umieszcza się w odbytnicy. Aplikacja jest bardzo prosta i bezbolesna, a doznania podczas wibrowania niesamowite. Aby zwiększyć komfort podczas masażu można użyć lubrykanty, które są potrzebne przy każdej wersji seksu analnego. Pozwalają nawilżyć wybrane miejsce, co potęguje doznania przyjemności. Specjalna substancja poślizgowa pomaga w pieszczotach, a także minimalizuje ryzyko urazów. Jest to zatem niezbędny element w każdej sypialni. Warto podkreślić, że niektórzy mężczyźni niepotrzebnie boją się masażu prostaty. Warto zatem spróbować, by dowiedzieć się, jakie doznania temu towarzyszą. W ten sposób można urozmaicić życie seksualne każdej pary. W połączeniu z zabawkami erotycznymi można osiągnąć satysfakcję seksualną na każdym etapie związku, nie tylko w młodym wieku.

Czym są kulki gejszy?

Kolejny element, który używają kobiety,  to kulki gejszy. Umieszcza się je w pochwie tak, by mięśnie miednicy się zaciskały i rozluźniały. Wzmocnienie tych partii ciała ma bardzo duże znaczenie dla kobiet. Pozwalają na lepsze odczuwanie wszystkich bodźców seksualnych. To właśnie dzięki nim łatwiej jest osiągnąć orgazm. Kulki gejszy przydają się także kobietom planującym ciążę, ponieważ wzmocnione mięśnie Kegla znacznie ułatwiają poród. Obecnie w sklepach dostępne są kulki gejszy w różnych rozmiarach. Pamiętajmy, że aby prawidłowo włożyć kulki do pochwy potrzebny będzie lubrykant na bazie wody. Kulki są całkowicie bezpieczne, ponieważ najczęściej wykonuje się ze specjalnego silikonu medycznego, który nie powoduje żadnych urazów czy alergii.