5 smartwatchy dziecięcych do 600 złotych

Czasy, gdy dzieci dostawały swój pierwszy zegarek dopiero na komunię, już dawno minęły. Nieustannie rozwijająca się technologia i potrzeby współczesnego życia sprawiły, że najmłodsi mają własny czasomierz już jako kilkulatki. Nie inaczej jest w przypadku smartwatchy dla dzieci. Cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród małych użytkowników. Duża dostępność smartwatchy dziecięcych sprawia, że poszczególne modele można kupić już za niewielkie pieniądze. Jak wybrać zegarek dla dzieci typu smartwatch? Przedstawiamy kilka modeli, które zainteresują najbardziej wymagających, małych użytkowników.

Smartwatch dla dziecka z GPS

Każdy rodzic dobrze wie, że wystarczy chwila nieuwagi, aby dziecko zniknęło mu z oczu. Czy to podczas spaceru, czy zabaw z rówieśnikami na podwórku, mali odkrywcy świata nie zawsze zważają na to czy dorośli nadążają za ich tempem. Dlatego wybór smartwatcha dla dzieci z GPS to dobre rozwiązanie dla każdej ze stron.

Jednym z modeli, który posiada wspomniany moduł GPS, jest Garett Kids Craft 4G RT. To smartwatch dziecięcy łączący w sobie wysoką jakość, wytrzymałość oraz szeroką funkcjonalność. Posiada gumowy, wygodny pasek, nie powodujący podrażnień wrażliwej skóry dziecka. Charakteryzuje się kopertą wykonaną z tworzywa sztucznego oraz prostym, ale efektownie wyglądającym designem. W sercu tego smartwatcha dla dziecka znajduje się m.in. możliwość wykonywania i odbierania połączeń, krokomierz, wbudowany aparat czy plan lekcji.

Inną propozycją, będącą też ciekawym rozwiązaniem, jako smartwatch dla chłopca jest model Garett Kids Play. Zaprojektowany został tak, aby przypominał sprzęt prawdziwego superbohatera. Przyciągnie uwagę nawet najbardziej wymagającego malca. Poza modułem GPS, można w nim znaleźć takie funkcje, jak dotykowy ekran, powiadomienia dźwiękowe czy krokomierz. Taki zegarek dziecięcy od zegarownia.pl będzie również świetnym pomysłem na prezent!

Smartwatch dla przedszkolaka

Zegarek może być idealnym podarunkiem dla dziecka z okazji pójścia do przedszkola. Stawianie pierwszych kroków w edukacji będzie z pewnością przyjemniejsze z takim dodatkiem.

Jako smartwatch dla przedszkolaka sprawdzi się Garett Kids Sweet. Ten model to połączenie projektu, który przyciągnie uwagę najmłodszych, jak i wysokiej wytrzymałości. Smartwatch dla dzieci posiada gumowy i wygodny w użytkowaniu pasek. Kwadratowa koperta wykonana została z tworzywa sztucznego. Całość utrzymana została w przyjemnym odcieniu błękitu. Zegarek został wyposażony m.in. w alarm zgubienia, budzik, krokomierz, monitor snu, przycisk SOS czy wbudowany aparat.

Jako smartwatch dla przedszkolaka sprawdzi się także model Garett Kids Star 4G RIM RT. To propozycja, która przypadnie do gustu zwłaszcza dziewczynkom. Różowy pasek oraz koperta będą idealnym dopełnieniem garderoby młodej damy. Ponadto, zegarek posiada moduł GPS, funkcję Bluetooth, możliwość odbierania i wykonywania rozmów czy przycisk SOS.

Smartfon dziecięcy wodoszczelny

Podczas zabawy dzieci rzadko kiedy zwracają uwagę na to, co się dzieje dookoła nich. Nie przywiązują uwagi zwłaszcza do sprzętu, który posiadają. Dlatego ryzyko, że smartwatch dziecięcy wyląduje w wodzie, podczas m.in. wyjazdów rodzinnych, jest dosyć duże. Decydując się na zakup zegarka dla najmłodszych, warto pomyśleć o wysokiej klasie wodoodporności.

Jednym ze smartfonów dziecięcych wodoszczelnych jest model Garmin Vivofit jr.3 Jest odporny na zalanie wodą do 50 metrów, dzięki czemu nawet nurkowanie z rurką nie będzie dla niego szkodliwe. Zegarek utrzymany jest w odcieniu liliowym, przez co szczególnie przypadnie do gustu  młodym damom. Ponadto w jego sercu, można znaleźć krokomierz czy GPS. Dużą zaletą jest możliwość łączenia ze specjalną aplikacją Garmin, za pomocą której dziecko może wykonywać określone zadania (quizy czy ćwiczenia sprawnościowe). Model ten jest jednym z  szerokiego wyboru smartfonów dziecięcych wodoszczelnych, które dostępne są w sprzedaży (m.in. na https://zegarownia.pl/zegarki-casio/zegarki-dzieciece-casio).