Bohater Twojej przestrzeni? Stół z jedną nogą!

Gdy przychodzi do doboru wystroju przestrzeni, którą chcemy urządzić w oryginalny sposób, warto zastanowić się nad włączeniem do aranżacji stół na jednej nodze. Niepowtarzalność mebla polega na jego uniwersalności. Do wykonania stołu na jednej nodze używane jest drewno, szkło, metal i tworzywa sztuczne. Nietuzinkowego charakteru dodaje także forma blatu – zwykle owalne i prostokątne kształty, nie dość , że dobrze wyglądają, to zazwyczaj umiejętnie dopasowują się do reszty wyposażenia wnętrza. Minimalistyczna budowa stołu zapewni swobodę ruchu siedzącym przy nim osobom. Jeżeli mówimy o stole z jedną nogą, zazwyczaj kojarzy nam się ze stolikiem kawowym, jednak nie jest to jego jedyna funkcja. Dobierając większy rozmiar blatu lub opcję jego rozłożenia, będziemy mogli udanie używać go w jadalni, przy większej ilości użytkujących.

Pomysły na wykorzystanie.  

Oferowane w sklepie Edinos.pl stoły na jednej nodze,  będą się nadawały zarówno do wystroju w stylu retro, modern czy całkowicie autorskiej koncepcji. W pierwszym wypadku warto zwrócić uwagę na stół rozkładany PIXER. Solidnie wykonany, z wykorzystaniem drewna bukowego, zapewni stabilne podłoże dla serwowanych na nim dań lub okazałego wazonu z pachnącym bukietem kwiatów. Produkt posiada praktycznie rozkładany blat w zakresie od 90 do 140 centymetrów.

Wolne od alergenów, lite drewno jest pokryte hipoalergiczną emulsją wodną. Po wejściu do pomieszczenia ,w którym znajduje się stół, uwagę przykuje efektowne wykończenie blatu i jego szlachetny kolor. Ponadto producent – ELIOR.PL- zapewnia 10 lat gwarancji. Stół rozkładany PIXER jest dobrym kandydatem do aranżacji w klimacie retro. Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje inspiracji do pomieszczenia w stylu modernistycznym, to szklany stół SAKAM może sprostać Twoim wymaganiom.

Dominujący czarny kolor i przejrzysty blat wniosą aurę nowoczesności, do aranżowanej przestrzeni. Oparciem mebla jest designerska, wykonana ze stali podstawa. Podwójnie hartowane szkło, spełniające rolę blatu, jest odporne na potłuczenie i zarysowania. Produkt sprawdzi się świetnie w jasnych nowoczesnych pomieszczeniach. Osoby, które planują aranżację według własnej wizji, mogą zwrócić uwagę na okrągłe stoły. Będą pasowały zarówno do salonu, jak i jadalni. Odcienie szarości i brązu otworzą wiele możliwości na adaptację mebla. Ciemny lub jasny obrus, kolorowe kwiaty, stara maszyna do pisania, czy kryształowa miseczka z łakociami, udanie dopełni stół Galileo. Blat jest uszlachetniony cienkimi filmami melaminowymi, noga oraz jej podpórki wykonane są z wielką dbałością, łukowaty kształt zapewnia stabilność i dobry wygląd.

Źródło nowych inspiracji.

Stół na jednej nodze to dobry sposób na urozmaicenie Twojego ,,domowego krajobrazu”. Pośród klasycznych szaf, półek i stolików z czteroma nóżkami, będzie ciekawą odmianą. Może być zastosowany jako miejsce, gdzie położysz smakowicie pachnące posiłki,  spędzisz miło czas ze znajomymi, ale także postawisz kubek parującej kawy rześkim porankiem. Zróżnicowane rozmiary, style i materiały, które producenci wykorzystali przy tworzeniu mebla, zapewnią Ci szeroki wybór i podsuną nowe inspiracje dla Twoich wnętrz.