Wybielające pasty do zębów – jakie wybrać, by cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem?

Marzysz o olśniewającym, śnieżnobiałym uśmiechu? Czas najwyższy urzeczywistnić to pragnienie! Choć przez lata jedynym sposobem na piękne zęby były profesjonalne zabiegi stomatologiczne, to obecnie na rynku znajdziesz wiele preparatów, które znakomicie wpłyną na odcień uśmiechu. Do doskonałych rozwiązań należą np. specjalistyczne, wybielające pasty do zębów. Jakie wybrać, by cieszyć się widocznymi efektami? Sprawdź, po które warto sięgnąć!

Nowoczesne pasty do zębów o działaniu wybielającym charakteryzują się coraz wyższą skutecznością, a zarazem coraz bezpieczniejszym składem. Z powodzeniem radzą sobie z usuwaniem przebarwień i rozjaśnianiem zębów, bez ryzyka uszkodzenia ich szkliwa. Co ciekawe, producenci oferują także szereg past, które zaskakują naturalnymi składami. Przyjrzyjmy się temu, które propozycje warto wypróbować, by realnie poprawić odcień uśmiechu.

Wybielające pasty do zębów Opalescence – dwa odcienie w miesiąc

Specjalistyczne pasty do zębów dedykowane wybielaniu proponuje Ci np. producent Opalesence. Preparaty dostępne w ofercie tej marki wyróżniają się bezpiecznym składem, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane nawet kilka razy w ciągu dnia. Co ważne, miesiąc ich używania zapewni Ci rozjaśnienie uśmiechu aż o dwa odcienie!

Jaka pasta do wybielania zębów wrażliwych?

Klasyczne preparaty do wybielania uśmiechu przez lata słynęły z tego, że ich stosowanie potęgowało wrażliwość szkliwa. Na szczęście obecnie na rynku nie brakuje naturalnych past do zębów stworzonych z myślą o osobach, które nie mogą stosować żadnych agresywnych preparatów. Jeśli zależy Ci na rozjaśnieniu, a jednocześnie boisz się o kondycję uśmiechu, znakomitym rozwiązaniem może okazać się pasta Splat Biomed Superwhite z papainą, bromelainą i olejem kokosowym.

A może domowe piaskowanie?

Co poza pastą do zębów pomoże Ci skutecznie wybielić uśmiech w domowych warunkach? Doskonałym rozwiązaniem będzie zabieg bioscalingu, który z powodzeniem zastąpi tradycyjne piaskowanie. W prosty sposób wykonasz go za pomocą specjalnego żelu Bioscaling Dr. M. Schwarz, który usunie nalot odpowiedzialny za powstawanie kamienia oraz oczyści i zregeneruje szkliwo.

Wiesz już, jak zrealizować marzenie o białym uśmiechu za pomocą specjalistycznych past do zębów i prostych, domowych zabiegów? Jak widzisz, urzeczywistnienie tego pragnienia wcale nie musi być trudne! Jeśli powyższe propozycje wzbudziły Twoje zainteresowanie, znajdziesz je np. w ofercie sklepu Natura Zdrowie.