Śledzenie przesyłki Allegro – to łatwe, dzięki integracji GLS w ErpBox!

W sprzedaży internetowej można doszukać się ogromnego potencjału.

Internet pozwala Ci na działanie, na wyjątkowo szeroką skalę. Nie tylko za pośrednictwem własnego sklepu. Istnieje wiele platform, które umożliwiają rozpoczęcie sprzedaży online. Prowadząc działalność w sieci, masz możliwość dotarcia wyjątkowo szerokiej grupy potencjalnych Klientów.

ErpBox jako wyspecjalizowane narzędzie dla sprzedawców internetowych pozwala na łatwe i szybkie zintegrowanie pracy strony sklepu oraz kanału sprzedaży na takich platformach jak Allegro czy Amazon. Integracja zapewnia dla sklepu bardzo wiele korzyści. Jedną z nich jest z pewnością możliwość rozbudowania marki.

Śledzenie paczek z GLS

Dostawa jest ostatnim krokiem podczas realizacji zamówienia. Dlatego jest niezwykle ważna pod względem zadowolenia Klientów sklepu. Dla większej ich satysfakcji proces ten powinien przejść sprawnie i bez większych problemów. Aby upewnić się, że bezpieczeństwo paczki zostanie dopilnowane. A cały proces przebiegł szybko i sprawnie, warto skorzystać z wyspecjalizowanych narzędzi i pomocy zaufanej firmy kurierskiej, którą jest GLS.

Wielkimi zaletami regularnego nadawania paczek z firmą GLS są między innymi:

  • śledzenie przesyłki Allegro w czasie rzeczywistym. Nie będzie potrzeby zastanawiania się jaki los spotkał przesyłkę, którą nadałeś,
  • szybka dostawa, która sprawia, że zakupy są pod drzwiami Twoich Klientów już w kolejnym dniu roboczym,
  • odpowiedzialność za towar, o maksymalnej wartości 6000 zł za paczkę,
  • – druga próba doręczenia przesyłki wliczona w cenę.

Śledzenie przesyłki Allegro – integracja GLS ErpBox

Nie jest szokującą informacją to, że proces organizowania dostawy produktu może być dość skomplikowany. Istnieje bowiem bardzo dużo czynników, których nie da się w pełni przewidzieć, a które mogą przełożyć się na negatywny odbiór firmy przez Klienta. Integracja GLS ErpBox może pomóc uniknąć pogorszenia się opinii o Twoim sklepie – zobacz jak to możliwe: https://www.erpbox.pl/jakie-mozliwosci-zapewnia-integracja-gls-erpbox/. Pozwala m.in. na śledzenie przesyłki Allegro i wgląd w jej rzeczywiste położenie oraz bezpośrednie pobieranie danych na temat przesyłki z witryn internetowych. Jesteśmy pewni, że pozytywnie wpłynie to na sprawność realizacji kolejnych zamówień.

Pakiet funkcji związanych z integracją GLS z ErpBox może okazać się niezwykle pomocny. Dlatego warto rzucić na to okiem. Integracja oraz idące za nią usprawnienia to najszybszy sposób na budowanie dobrej reputacji sklepu, oraz zaufania Klientów.