Zrozumienie metody Access Bars® – dla kogo jest przeznaczona i jakie korzyści przynosi?

Access Bars

Wyobraź sobie, że istnieje technika, która potrafi diametralnie odmienić twoje życie, uwalniając różnego rodzaju blokady i napięcia, zaledwie poprzez delikatny dotyk kilku punktów na głowie. Brzmi jak magia? Access Bars® to jednak rzeczywistość.

A co to takiego? Ta nowatorska metoda polega na stymulacji 32 punktów na głowie, która w efekcie prowadzi do głębokiej relaksacji i transformacji wewnętrznej. 

W tym artykule odkryjemy, dla kogo jest ta metoda najbardziej wskazana i jakie korzyści może przynieść. Zapraszamy do lektury!

Czym jest Access Bars®?

Access Bars® to zdobywająca popularność na całym świecie terapia manualna, bazująca na delikatnym stymulowaniu 32 punktów na głowie. Punkty te odpowiadają różnym aspektom naszego życia, takim jak szczęście, zdrowie, spokój, kreatywność, relacje czy seksualność.

Podczas sesji praktyk poprzez dotyk wyznaczonych miejsc, ma na celu uwolnienie nagromadzonych negatywnych emocji, schematów myślowych oraz ograniczeń, które mogą zatrzymywać naszą naturalną zdolność do spełnienia i szczęścia.

natural-flow_access-bars-bezpieczeństwo.jpg

Dla kogo jest Access Bars®?

Odpowiedź jest prosta – metoda Access Bars® wskazana i dostępna jest dla każdego, zarówno kobiet jak i mężczyzn, bez względu na wiek i może przynieść znaczne rezultaty w poprawie jakości życia. Jednak, są grupy osób, dla których proces Access Bars® jest szczególnie zalecany.

Są to osoby, które zmagają się z poniższymi problemami:

  • Wzmożony stres i lęk

Głównym powodem, dla którego ludzie szukają pomocy właśnie w terapii Access Bars®, są silny stres oraz stany lękowe. Współczesne życie wypełnione jest szeregiem wyzwań, które mogą powodować chroniczne napięcia. Sesje Access Bars® pomagają w ich redukcji, wprowadzając pacjentów w stan głębokiego relaksu, pozwalając umysłowi i ciału odpocząć i zregenerować się. 

  • Bezsenność lub złej jakości sen 

Problemy ze snem, czyli niespokojny sen, a nawet bezsenność, bardzo często wynikają z przeciążenia umysłowego i nadmiernego napięcia. Stymulacja konkretnych punktów na głowie, zwanych barsami, może pomóc w uspokojeniu zarówno umysłu, jak i ciała, a w rezultacie doprowadzić do poprawy jakości snu. Wielu pacjentów po odbyciu sesji Access Bars® zgłasza, że lepiej śpią i budzą się wypoczęci.

  • Różnego rodzaju problemy zdrowotne

Access Bars® nie zastępuje konwencjonalnej medycyny – to fakt, ale może być świetnym i skutecznym uzupełnieniem w procesie leczenia. Wspomniana już redukcja stresu i napięć wpływa korzystnie na ogólny stan zdrowia, wspomagając naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w organizmie. Osoby, które cierpią na migreny, przewlekłe bóle, bądź inne dolegliwości mogą odczuć znaczną ulgę po odbyciu sesji Access Bars®.

  • Trudności w relacjach interpersonalnych

Niewiele osób ma świadomość, że blokady energetyczne mogą wpływać na jakość relacji interpersonalnych. Dzięki sesjom Access Bars®, pracując na konkretnych punktach na głowie, można uwolnić różnorodne ograniczenia i emocjonalne napięcia. W efekcie, działania te umożliwiają pacjentom wchodzenie w bardziej otwarte i harmonijne interakcje z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami.

Jak przebiega sesja Access Bars®?

Sesja Access Bars® trwa zwykle od 60 do 90 minut. Odbywa się w komfortowych dla pacjenta warunkach. Klient leży wygodnie, pod kocem, a praktyk wykonujący proces delikatnie i z wyczuciem dotyka 32 punktów na jego głowie.

Podczas takiej sesji mózg przechodzi w stan fal mózgowych theta, podobnie, jak podczas głębokiej medytacji. Sprzyja to głębokiemu relaksowi oraz umożliwia uwalnianie negatywnych emocji i schematów myślowych. Aby proces mógł przynieść zamierzone rezultaty, ważne jest, aby być otwartym i po prostu pozwolić sobie na swobodne przepływanie energii.

Wielu pacjentów po zaledwie jednej sesji Access Bars® odczuwa pozytywny przypływ energii w organizmie, lekkość i wewnętrzny spokój.

Access Bars – krok ku lepszemu życiu z Natural Flow

Jeśli już zdecydujesz się sięgnąć po osobiste doświadczenie procesu Access Bars®, zachęcamy do kontaktu się z Mają Ławicką – certyfikowaną Facilitatorką Access Consciousness®, Access Bars®, Access Energetic Facelift® i Access Body Process® – założycielką ośrodka Natural Flow w Gdańsku.

Maja nie tylko prowadzi indywidualne sesje Access Bars®, ale także oferuje kursy i szkolenia z tej techniki w różnych regionach Polski. Dzięki jej wsparciu i doświadczeniu, Twoja podróż z Access Bars® może stać się jeszcze bardziej inspirująca i efektywna.

Przyjmij wyzwanie, jakie niesie za sobą Access Bars®, i pozwól sobie na pełniejsze, bardziej radosne życie!

access-bars-szkolenia-natural-flow-trojmiasto.jpg

Aby dowiedzieć się więcej o kursach i szkoleniach z Access Bars® prowadzonych przez Maję Ławicką z Natural Flow, odwiedź stronę internetową https://natural-flow.pl/  lub skontaktuj się telefonicznie bądź mailowo.

Natural Flow – dane kontaktowe:

Nr. tel.: 881-600-151

Email: [email protected]

Materiał promocyjny.