Przedłużanie włosów – spełnij marzenie o długiej fryzurze

doczepiane włosy

Przedłużanie i zagęszczanie włosów – dlaczego warto Jeżeli od zawsze marzysz o długich i gęstych włosach, a Twoje naturalne nie rosną albo są zniszczone różnymi zabiegami, to zdecyduj się na najnowszą metodę przedłużania włosów. Zabieg wykonany w profesjonalnym salonie, którego personel posiada bogate doświadczenie i na bieżąco doszkala się. Masz wtedy pewność, że styliści znają się bardzo dobrze na tym co robią i nie są im obce szczególne potrzeby danej metody przedłużania i zagęszczania włosów. Jedną z najbardziej naturalnych i trwałych metod jest przedłużanie za pomocą keratyny. Metoda ta idealna jest dla osób, które przedłużają włosy po raz pierwszy i zależy im na naturalnie wyglądającej fryzurze, bez widocznych łączeń.

Warto korzystać z najnowocześniejszych metod i w przeciągu kilku godzin sprawić sobie wyjątkową metamorfozę. Zmiana fryzury może być nie tylko zmianą wizerunkową, ale stać się może motorem do zmian życiowych. W nowych, gęstych i przedłużonych włosach poczujesz się piękniejsza i bardziej pewna siebie.

Keratynowe przedłużanie włosów – jedna z najlepszych metod

Metoda keratynowa to jedna z najpopularniejszych wśród profesjonalnych stylistów metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Fryzjerzy doceniają tę metodę z kilku powodów:

  • łączenia keratynowe nie niszczą naturalnego włosa
  • łączenia są lekkie i nie obciążają cebulek włosa
  • keratyna to naturalny budulec włosa, który odżywia i regeneruje
  • pasma doczepianych włosów są cienkie i praktycznie niewyczuwalne
  • doczepiane pasma można aplikować bardzo precyzyjnie, przez co fryzura docelowa jest naturalna
  • sprawdza się nawet u kobiet o bardzo cienkich i delikatnych włosach

Metoda keratynowa polega na łączeniu za pomocą płynnej keratyny pasm włosów do naturalnych pasemek. Używa się w tym celu specjalnej zgrzewarki. Ilość użytej keratyny jest minimalna, w ten sposób łączenia są niewidoczne i praktycznie niewyczuwalne. To także idealna metoda na zagęszczenie własnych włosów. Dodatkowe pasma włosów, znacznie zwiększają objętość fryzury.

Doczepiane włosy za pomocą tej metody możesz z powodzeniem farbować, kręcić i prostować. Nic nie stoi na przeszkodzie by upinać je w fantazyjne fryzury i poddawać zmianom. Przedłużone włosy wymagają specjalnej pielęgnacji i zmiany nawyków w myciu i czesaniu. Nie jest to jednak uciążliwe, fryzura wymaga jedynie większej uwagi. Po zabiegu fryzjer dokładnie wskaże w jaki sposób i z użyciem jakich kosmetyków przedłużyć dobrą kondycję włosów.

Sprawdź na stronie salonu https://mazfryzjerki.com/doczepianie-wlosow/  jak umówić się na wizytę i nie czekaj dłużej ze spełnieniem swojego marzenia o długich i gęstych włosach.

Postaw na sprawdzony salon

Decydując się na zabieg przedłużania włosów nie warto szukać oszczędności. Zaufanie do pseudo stylistek, które wykonując zabieg w domowych warunkach, może skończyć się dla Twoich naturalnych włosów tragicznie, a efekty po zabiegu nie będą Cię satysfakcjonowały. Tylko doświadczony salon ma odpowiednie narzędzia i wiedzę do wykonywania zabiegu, tak aby Twoja nowa fryzura była zniewalająca, a Twoje naturalne włosy pozostały w dobrej kondycji.

Korzystając z usług salonów specjalizujących się w przedłużaniu włosów jakim jest Zakład Mąż Fryzjerki, masz gwarancję:

  • doczepiane włosy będą najwyższej jakości, salon pracuje tylko na naturalnych włosach
  • zabieg będzie w 100% bezpieczny i nieinwazyjny
  • zastosowana technika cieplna nie uszkodzi Twoich włosów
  • poświęcony czas zaprocentuje pełną satysfakcją

Efekty przedłużania włosów utrzymują się aż do 3 miesięcy, po tym czasie powinnaś udać się do salonu by dokonać korekty, czyli przesunięcia łączeń do góry.