Biżuteria w prezencie ślubnym – zobacz propozycje na wyjątkowy podarunek dla pary młodej

Biżuteria w prezencie ślubnym

Wiesz dobrze, że prezent ślubny powinien być elegancki i praktyczny. Pewnie myślisz, że gdyby dodatkowo był oryginalną pamiątką, można byłoby mówić o upominku doskonałym. Powiemy wprost: on istnieje. Biżuteria dla pary młodej to z pewnością złoty środek między kopertą a jednym z powielanych od lat klasyków. Dowiedz się, co wybrać, aby dosłownie zabłysnąć prezentem.

Oryginalny prezent na ślub – pamiątka na długie lata

Cieszysz się, że już niedługo będziesz uczestniczyć w uroczystości zaślubin bliskich osób albo przyjaciół? Przygotowujesz się więc do tej chwili, ale zupełnie nie wiesz, co kupić na ślub? Chcesz, aby Twój prezent był oryginalny i po prostu ucieszył obdarowane osoby? Koperta z pieniędzmi odpada. Podobnie jak sprzęty RTV czy AGD, pościel i ręczniki.

A czy wiesz, że doskonałym pomysłem na upominek dla pary młodej może być biżuteria? Nie sposób odmówić jej elegancji i szlachetności. Jest niesamowicie trwała, więc będzie towarzyszyć nowożeńcom na nowej drodze życia. Stanie się piękną pamiątką na długie lata i… wspaniałą inwestycją, bo nie od dziś wiadomo, że wartość złota nieustannie wzrasta. Brzmi interesująco? A zatem dowiedz się, co kupić młodej parze na ślub.

Jaka biżuteria dla panny młodej będzie najlepszym upominkiem ślubnym?

Zacznijmy od panny młodej. Wybór w zakresie biżuteryjnych prezentów ślubnych dla kobiety jest naprawdę duży. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny produkt, pamiętaj, aby skupić się na uniwersalnych projektach, które pasują każdej osobie. Delikatny łańcuszek z przywieszką czy bransoletka z pewnością należą do faworytów w swojej klasie. Jeśli wiesz, że panna młoda ma przebite uszy, możesz zdecydować się na kolczyki.

Subtelne złote kolczyki to dobry prezent dla panny młodej

Podpowiadamy, że biżuteria może nieść dodatkowo symboliczny przekaz. Przyjrzyj się kamieniom szlachetnym – każdy z nich symbolizuje coś innego. Diament jest odzwierciedleniem siły i trwałości, rubin płomiennej miłości a szafir harmonii. Zastanów się, jakie życzenia chcesz przekazać bliskiej osobie w dniu ślubu i wyraź je nie tylko słowami.

Kamienie to jedno, a forma biżuterii na ślub to drugie. Złota zawieszka w kształcie nieskończoności, bransoletka z czterolistną koniczyną czy kolczyki w kształcie serduszek to tylko niektóre z szeregu propozycji. Te i inne wyroby znajdziesz w ofercie sklepu jubilerskiego Savicki.

Złota biżuteria na prezent ślubny dla mężczyzny – co wybrać?

A co podarować na ślub mężczyźnie? Wbrew pozorom również w tym przypadku nie brakuje pomysłów. Oryginalna spinka do krawata czy spinki do mankietów są dostępne w różnych formach i kolorach, więc łatwo znajdziesz takie, które stworzą świetny duet z upominkiem na ślub dla panny młodej.

Eleganckie spinki do mankietów na pewno uciesza pana młodego

Na co zwrócić uwagę, wybierając prezent ślubny?

Wybierając biżuterię na prezent ślubny, zwróć uwagę przede wszystkim na rodzaj kruszcu wyrobów. Najpopularniejsze jest złoto. Nie musi mieć jednak klasycznej żółtej barwy, możesz zdecydować się na biżuterię w romantycznym różowym odcieniu lub chłodnym, niesamowicie eleganckim srebrnym wariancie.

Spraw, aby prezent ślubny, który wręczysz ważnym dla Ciebie osobom, był wyjątkowy. Niech odzwierciedla łączące ich uczucie i przez resztę życia pozwala przywołać piękne wspomnienia z uroczystości. Złota biżuteria sama w sobie jest szlachetna, a oprawiona w piękne emocje nabiera jeszcze większej wartości – takiej, której nie sposób określić liczbami.

Artykuł zewnętrzny.