Yoskine – poznaj 2-poziomową pielęgnację skóry w japońskim stylu

poznaj 2-poziomową pielęgnację skóry w japońskim stylu

Japońska pielęgnacja ceniona jest na całym świecie za swoją skuteczność i efekt młodzieńczej, pięknej, pełnej blasku skóry. Marka Yoskine tworząc swoje produkty, opiera się na azjatyckiej tradycji, unowocześnionej współczesną wiedzą. Tak właśnie powstają kosmetyki, które zapewniają 2-poziomową pielęgnację skóry – niezwykle skuteczną i jednocześnie prostą.

IN -YO Technology, czyli pielęgnacja skóry na 2 poziomach

Marka Yoskine stworzyła technologię, opartą na działaniu aktywnych składników, które mogą działać jeszcze skuteczniej, jeśli są aplikowane na 2 poziomach pielęgnacji. Pierwszy z tych poziomów to IN’DETOX. Jego działanie polega na dokładnym oczyszczeniu komórek skóry oraz ich detoksykacji. Takie działanie kosmetyków oczyszczających sprawia, że skóra jest znacznie lepiej przygotowana na skuteczną pielęgnację i wchłonięcie substancji nawilżających, regenerujących i odżywiających, aplikowanych na kolejnym poziomie pielęgnacji. Drugi poziom pielęgnacji to YO’ACTIVE, czyli czas na dostarczanie skórze składników aktywnie wspierających i poprawiających jej funkcjonowanie.

Jakie kosmetyki stosować w pielęgnacji w stylu IN-YO?

Ważne jest, by dobrać odpowiednio produkty na każdym z poziomów pielęgnacji. Marka Yoskine wykorzystuje 2-poziomową technologię IN-YO. Na poziomie IN’DETOX stosuje się kosmetyki do demakijażu, oczyszczania i złuszczania skóry. Są to kosmetyki o formulacjach znanych z azjatyckich tradycji pielęgnacyjnych, połączone w unowocześnione receptury, jak olejowe mleczko do demakijażu czy ryżowa woda micelarna. Do mycia twarzy stosuje się nawilżający hydrożel czy micelarną piankę-chmurkę. Na tym poziomie stosuje się także peeling, najlepiej enzymatyczny, przeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry. Zakończenie pielęgnacji IN’DETOX to tonizacja skóry.
Kolejny poziom YO’ACTIVE to czas na dostarczenie skórze składników odżywczych w kremach na dzień i na noc, maskach w płachcie czy serum. Dzięki wcześniej przygotowanej skórze wszystkie składniki aktywne mogą skuteczniej i efektywniej wpływać na jej kondycję i poprawiać jej wygląd.

Sekret pięknej skóry Japonek

Piękny, młodzieńczy wygląd Japonek wynika ze stosowania kosmetyków o dobrych recepturach i efektywnych formulacjach, a także z wielopoziomowej pielęgnacji. To jednak nie wszystko. Kluczem do sukcesu jest systematyczność pielęgnacji. Tylko regularne stosowanie kosmetyków przynosi oczekiwany efekt. To dlatego Japonki zamieniły zwykłą pielęgnację w relaksujące rytuały, by połączyć dbałość o skórę z przyjemnością i chwilą dla siebie.

Włączenie japońskiej pielęgnacji do swoich rytuałów jest sposobem na przywrócenie skórze blasku i młodzieńczego wyglądu. Z kosmetykami takimi, jak produkty Yoskine, jest to jeszcze łatwiejsze.