Prezent dla pary młodej od znajomych

Wejście w związek małżeński to wyjątkowa chwila. Państwo młodzi rozpoczynają zupełnie nowy etap swojego życia. Huczna zabawa stanowi preludium do tego wspaniałego czasu. Każdy z gości pragnie więc obdarować świeżo upieczonych małżonków oryginalnymi upominkami. Jednak wybór odpowiedniego prezentu dla młodej pary od zawsze budził spory dylemat.

Jakimi upominkami obdarować młodą parę?

Jakie prezenty zadowolą nowożeńców? Z pewnością takie, które będą odpowiadały ich upodobaniom i potrzebom. Powinny one być oryginalne, ładnie zapakowane i naprawdę praktyczne. Niecodziennym pomysłem jest spersonalizowana skrzyneczka z upominkami. Może to być zestaw słodkich smakołyków, kompozycja najwyższej jakości herbat lub kaw czy wyśmienity alkohol. Niezwykle stylowym prezentem jest wyborne wino i zestaw kieliszków czy własnoręcznie upieczone ciasteczka. Wystarczy jedynie dodać kartę z osobiście napisanymi życzeniami i wszystko efektownie zapakować. Niebanalny podarunek dla świeżo upieczonych małżonków gotowy. Równie udanym rozwiązaniem jest obdarowanie pary młodej praktycznymi akcesoriami do kuchni, sypialni czy salonu.

Warto rozważyć zakup:

 • gustownego lustra,
 • stylowego wazonu na kwiaty,
 • dekoracyjnych ramek na wspólne zdjęcia,
 • niebanalnego obrazu,
 • kuchennych, tradycyjnych garnków,
 • ekspresu do kawy,
 • zestawu sztućców,
 • miksera,
 • wagi kuchennej,
 • robota kuchennego czy
 • kawiarki.

Trafionym upominkiem do nowego salonu będzie elegancka lampa stojąca, lampka nocna, zestaw szklanych kieliszków, komplet sztućców czy drewniana deska do serów. Para młoda z pewnością doceni praktyczny charakter prezentów.

Oryginalne pomysły na prezent dla państwa młodych

Typowe podarunki dla świeżo upieczonych małżonków, takie jak sprzęt AGD, pościel czy komplet ręczników powoli odchodzą w zapomnienie. Dzieje się tak, ponieważ w tych czasach każdy dysponuje już takimi akcesoriami. Jeśli chcemy wywrzeć piorunujące wrażenie na parze młodej i zależy nam na ich zadowoleniu, warto chwilę pomyśleć nad nieco oryginalniejszymi rozwiązaniami. Niezapomnianych wrażeń zarówno parze młodej, jak i gościom weselnym dostarczy niebanalny prezent w postaci profesjonalnego pokazu -pyromusicalu. Jest to prezentacja sztucznych ogni w całkowitej synchronizacji z określoną ścieżką dźwiękową. Tak spektakularne widowisko zapada na długo w pamięci i stanowi wyjątkowy podarunek dla państwa młodych. W takich realizacjach specjalizuje się firm PyroTech.

Przygotowane przez zawodowych artystów show jest w pełni bezpieczne i co równie ważne, niezwykle efektowne. Innym, równie udanym upominkiem będzie voucher do SPA dla dwojga. Nie ma nic lepszego niż poweselny relaksujący masaż z ukochaną osobą. Nowożeńców często obdarowuje się bonami na romantyczny lot balonem z widokiem na panoramę miasta czy otaczającej go natury. Dla bardziej aktywnej pary młodej można kupić bilet na ścianki wspinaczkowe, gokarty, próbną jazdę sportowym samochodem czy skok ze spadochronu. Tego rodzaju upominki są jednak przeznaczone wyłącznie dla miłośników mocnych wrażeń.