Złote pierścionki z rubinem

Rubin to dziś jeden z najbardziej znanych i cenionych kamieni szlachetnych. Zachwyca swoją intensywną czerwoną barwą oraz wyjątkowym blaskiem, którego kamień nabiera po odpowiednim oszlifowaniu. Rubin symbolizuje głęboką miłość, zapewnia szczęście i powodzenie oraz chroni zdrowie. Złoty pierścionek z rubinem to świetny pomysł na prezent dla wyjątkowej kobiety.

Złoty pierścionek z rubinem, który można znaleźć w naszej ofercie, to prawdziwe arcydzieło sztuki jubilerskiej. Wykonany został z wysokiej jakości złota żółtego i białego w próbie 585, w które zostały wprawione naturalne rubiny zachwycające swoim intensywnym kolorem oraz blaskiem. Otoczenie kamieni szlachetnych wysokiej jakości cyrkoniami pozwala z kolei jeszcze lepiej podkreślić czerwoną barwę szlachetnych rubinów oraz nadaje pierścionkowi wyjątkowego charakteru.

Złoty pierścionek z rubinem to świetny pomysł na prezent dla ukochanej kobiety, który pozwoli jeszcze lepiej wyrazić swoje uczucia. Idealnie sprawdzi się także jako oryginalny pierścionek zaręczynowy, którego wręczenie będzie doskonałym uwieńczeniem wzajemnej miłości.

Produkt Showing the single result
Dla kogo
Cena
Kategorie
Surowiec
Kamień
Długość (cm)
Szerokość