Złote kolczyki diamentowane

Kolczyki to ten element biżuterii, bez którego większość kobiet nie wyobraża sobie życia. Stanowią wspaniałą ozdobę uszu oraz doskonale uzupełniają każdą stylizację. Na szczególną uwagę zasługują minimalistyczne złote kolczyki diamentowane, które dzięki charakterystycznej obróbce prezentują się niezwykle efektownie.

Złote kolczyki diamentowane to skromna kobieca biżuteria pozbawiona kamieni. Za ich unikalny wygląd oraz blask odpowiadają bowiem precyzyjne wycięcia, które upodabniają szlachetny metal do drogocennych kamieni. Złote kolczyki diamentowane szczególnie efektownie prezentują się w świetle, które wydobywa z nich szlachetny blask.

Dostępne w naszej ofercie złote kolczyki diamentowane to najwyższej jakości produkty wykonane ze złota próby 585. Wśród nich znajdują się kolczyki zapinane na sztyft oraz modele z angielskim zapięciem, które idealnie nadają się do noszenia na co dzień. Na specjalne okazje warto natomiast wybrać złote kolczyki diamentowane wiszące, które staną się wspaniałym uzupełnieniem wieczorowej stylizacji zachwycając każdego swoim unikalnym blaskiem.

Produkt Showing all 13 wyników
Dla kogo
Cena
Kategorie
Surowiec
Kamień
Długość (cm)
Szerokość