Złote bransoletki z serduszkiem

Serce to jeden z najchętniej wykorzystywanych w biżuterii motywów ozdobnych. Jest symbolem miłości, przyjaźni i ciepłych uczuć, nic więc dziwnego, że złota bransoletka z serduszkiem to tak chętnie wręczany prezent dla kobiet. Ofiarowując ją wyrażamy bowiem swoje uczucia oraz przywiązanie do bliskiej nam osoby.

Dostępna w naszym sklepie złota bransoletka z serduszkiem to starannie wykonana biżuteria, która zachwyca swoim efektownym designem. Znajdziesz tu zarówno skromne, minimalistyczne bransoletki typu celebrytka, jak i bogato zdobioną biżuterię, która zachwyci nawet najbardziej wymagającą kobietę. Wykonanie bransoletki z najszlachetniejszego kruszcu, jakim jest złoto, pozytywnie wpływa na jej trwałość oraz sprawia, że złota bransoletka z serduszkiem staje się naprawdę cennym prezentem.

Złota bransoletka z serduszkiem to biżuteria wyposażona zarówno w pojedynczą ozdobę w kształcie serca, jak i w ozdobne zawieszki składające się z małych serduszek. Na szczególną uwagę zasługują modne i uwielbiane przez współczesne kobiety ażurowe serca, które zachwycają precyzją oraz kunsztem swojego wykonania.

Produkt Showing all 10 wyników
Dla kogo
Cena
Kategorie
Surowiec
Kamień
Długość (cm)
Szerokość