Srebrne bransoletki sztywne

Bransoletka to jeden najbardziej kochanych przez kobiety elementów biżuteryjnych. Stanowi wspaniałą ozdobę nadgarstka, a prawidłowo dobrana fantastycznie komponuje się także z zegarkiem oraz pozostałymi dodatkami biżuteryjnymi.

Na szczególną uwagę wśród bransoletek zasługują tzw. bransoletki sztywne. Są one wykonane z jednego kawałka metalu szlachetnego, przez co zawsze zachowują idealną formę okręgu. Bransoletki sztywne świetnie nadają się zarówno do noszenia samodzielnie jako jedyna ozdoba nadgarstka, jak i do zestawienia z zegarkiem. Stała forma bransoletki gwarantuje bowiem jej idealne ułożenie na nadgarstku oraz nie koliduje z pozostałymi dodatkami.

Dostępne w naszej ofercie bransoletki sztywne to zarówno minimalistyczne dodatki pozbawione dodatkowych elementów ozdobnych, jak i biżuteria bogato zdobiona cyrkoniami lub innymi elementami. Osoby, które szukają czegoś pomiędzy tradycyjną bransoletką, a jej sztywnym odpowiednikiem, z pewnością usatysfakcjonuje wybór bransoletek półsztywnych, które także znaleźć można w tej kategorii.

Produkt Showing all 6 wyników
Dla kogo
Cena
Kategorie
Surowiec
Kamień
Długość (cm)
Szerokość