Witaj!
Miło, że gościsz w naszym sklepie internetowym Selana. Mamy nadzieję, że czujesz się tu komfortowo i swobodnie. Jeśli pozwolisz – z chęcią zabierzemy Cię w niezwykłą podróż po naszym jubilerskim raju. Co oferujemy? Naszą specjalnością jako polskiego producenta jest tworzenie pierścionków i obrączek ślubnych z brylantami oraz kamieniami naturalnymi. Produkowany przez nas asortyment powstaje we własnej pracowni jubilerskiej, a jej wyjątkowość i oryginalność zawdzięczamy doświadczeniu naszych złotników oraz ich niesamowitej wyobraźni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy możliwość współpracy z wieloma prestiżowymi Klientami z całej polski dostarczając im biżuterię w ramach zamówień hurtowych.
Jako Selana z zamiłowania do pięknej i drogocennej biżuterii od 25 lat tworzymy nasze produkty, wykorzystując materiały najwyższej jakości. Dbając o każdy szczegół dokładamy wszelkich starań, aby produkty jubilerskie tworzone we własnej pracowni były wyjątkowe, a przede wszystkim spełniły wymogi naszych Klientów. Dla nas tworzenie złotej oraz srebrnej biżuterii to tworzenie pięknych emocji, które zostaną ofiarowane drugiej osobie. Wierzymy, że każdy tworzony przez nas przedmiot ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną duszę, która przynosi miłość, radość i uśmiech.
Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów dbamy o kompleksową realizację zamówień. Nasze produkty można zobaczyć w dwóch punktach sprzedaży stacjonarnej:
- Brzostek, ul. Rynek 13
- Pilzno ul. Rynek 23

Rubicello Marek Przewoźnik
ul. Rynek 13
39-230 Brzostek
NIP: 872-101-21-09

ING Bank Śląski
numer konta: 21 1050 1836 1000 0090 6994 8397
Ponadto jesteśmy producentem wysokiej klasy pudełek ozdobnych, które wykonujemy ręcznie z materiałów najwyższej jakości pochodzenia europejskiego. Najnowszą kolekcję stylowych opakowań ozdobnych znajdziesz tutaj.