Magia początków
W Selanie wierzymy w magię dobrych początków, które kryją w sobie obietnicę piękna i nadziei. Takie właśnie jest tworzenie biżuterii, którym z niezwykłą dokładnością zajmujemy się od 1992 roku.
Pierwsze dni pracy nad nowym złotym wisiorkiem, diamentowymi pierścionkami czy kolczykami z pereł to zawsze w naszej pracowni czas emocjonujących dyskusji, z których staramy się wyłuskać jak najlepsze pomysły i wnioski. Bez względu nad jakim produktem akurat pracujemy, zawsze finałem pracy Selany jest piękny asortyment ukryty w ozdobnych pudełeczkach.
Aż do 2011 roku zajmowaliśmy się wyłącznie zaopatrywaniem hurtowym sklepów jubilerskich na terenie całej Polski. Wtedy właśnie poszliśmy za głosem naszego jubilerskiego serca i zdecydowaliśmy się otworzyć nasz pierwszy sklep w Brzostku przy ulicy Łukasiewicza, a dokładnie 4 lata później na przełomie czerwca 2015 roku uruchomiliśmy nasz drugi sklep – tym razem w Pilźnie. Aby jednak być jeszcze bliżej serca naszej rodzinnej miejscowości, w 2016 roku pierwotny sklep przenieśliśmy na ulicę Rynek 23 w Brzostku – gdzie mieści się do tej pory.
Doskonale wiemy, że dobre początki to również te, których doświadczamy z naszymi Klientami. Bez względu na to czy naszą wspólną podróż zaczynamy przy ladzie jednego z naszych sklepów stacjonarnych czy też od wizyty w sklepie internetowym – za każdym razem dokładamy wszelkich starań by spełnić wymagania naszych Klientów.
Bardzo cenimy sobie również spotkania podczas targów, gdzie często gościmy. Do tej pory mieliśmy przyjemność uczestniczyć w branżowych wydarzeniach podczas targów w Krakowie, Warszawie czy Gdańsku oraz byliśmy gośćmi w Monachium, Vicenzie, Stambule, Bangkoku czy Hongkongu.